NoCode Çözümler ile herkes Yönetebilir

NoCode Campus Transparan-Şeffaf Logo

Nocode Campus, dijital dönüşüm ve teknoloji alanında yıllarca bir arada çalışan üç ortak tarafından kuruldu. YetGen Eğitim Kooperatifi‘nin teknik altyapısını tasarlayarak başlayan serüvenimiz, uygulama ve test ile öğrenmenin getirdiği birinci el deneyimiyle şekillendi. Bu tecrübelerle donanmış olarak, işletmelerin online dünyada etkin bir varlık sürdürebilmeleri için kendini ispatlamış çözümler sunuyoruz.

Ekibimiz

Misyonumuz

Nocode Campus olarak, her kurumun temel IT süreçlerini yürütebilecek yetkinliğe gelmesini sağlamak için eğitsel içerikler üretiyor ve proje bazlı danışmanlık hizmeti veriyoruz. Dijital dünyada etkinizin katlanması için yanınızdayız.

Ortaklıklarımız ve Başarılarımız

Özellikle online eğitim alanında YetGen ile başlayan tecrübemiz, Gençlig Vakfı ve Finstrateji gibi değerli iş ortaklarımızla devam ediyor. Pratik uygulama ve deneyimle öğrenme yöntemlerimiz sayesinde sürekli gelişiyor ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunuyoruz.

Nocode Campus’la başarıya ulaşmanın keyfini yaşayın. Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin nasıl büyüyeceğini keşfedin!

Hizmetlerimiz

  • Web Sitesi Tasarımı: Gençlig Vakfı ve FinStrateji gibi müşterilerimize özel web sitesi tasarımı ve yönetimi.
  • Online Eğitim Sistemleri: YetGen’deki deneyimlerimizle, modern ve etkili uzaktan eğitim çözümleri oluşturuyoruz. FinStrateji için Video tasarımı, kurs oluşturma, Moodle uyumlu satış sistemleri ile modern eğitim çözümleri desteği sunuyoruz.
  • Discord Topluluk Yönetimi: Güvenli ve etkili topluluk yönetimi için Discord sunucuları ve otomasyon sistemleri oluşturup yönetiyoruz.
  • YouTube Video Hazırlama: Canlı yayın ve online etkinlikleriniz için profesyonel video hizmetleri sunuyoruz.
  • SEO ve Google Ads Destek: İşletmenizin dijital pazarlamada görünürlüğünü artırmak için SEO ve reklam yönetimi hizmetleri.
  • Chatbot Tasarımı: Müşteri etkileşiminizi otomatize edin; tasarım, danışmanlık ve eğitim desteği ile işlerinizi hızlandırın.
  • Online Etkinlik Yönetimi: Zoom, YouTube, Instagram gibi platformlarda profesyonel canlı yayın organizasyonu konusunda destek veriyoruz.
  • Veri Yönetimi ve Otomasyonlar: Mail ve Discord entegrasyonları gibi veri yönetimi süreçlerinizi basit ve etkili bir hale getirin.
  • Google Workspace, Slack, Notion & Drive Kurulumu: Reklamlarınızın etkinliğini artırın ve işbirliği araçlarınızı en iyi şekilde kullanın.
  • STK Teknoloji Hibelerine Başvuru: Birçok başarıya imza attığımız teknoloji hibe başvurularında, STK’lar için özel destek sunuyoruz.

Ön görüşme talep edin, size hemen dönüş yapalım

Formu görüntülemek için buraya tıklayın

Bu form aracılığıyla elde edilen kişisel verileriniz, ön görüşme talebiniz hakkında sizinle iletişim kurulması ve planlanması amacıyla işlenecektir. Detaylı bilgiyi Aydınlatma Metni sayfasında bulabilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında daha fazla bilgi için KVKK Metni‘ne başvurabilirsiniz.

S.S.S.

Sıkça sorulan sorular ve en çok merak edilenler.

Ön görüşme nerede gerçekleşiyor?

Talebinize göre online ya da yüz yüze görüşme planlayabiliriz.

Ön görüşme talep ettiğimde ne olacak?

Ön görüşme talep ettiğinizde sizinle telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçerek yarım saatlik bir görüşme planlıyoruz.

Ön görüşmede beni neler bekliyor?

Talep formunda belirttiğiniz konular hakkında neler yapabileceğimizi ve süreç takvimini konuşabiliriz.