NoCode Campus Bilişim Hizmetleri

Nocode Campus olarak, işletmelerin dijital dünyada ayakta kalabilmeleri ve etkileyici sonuçlar elde etmeleri için kapsamlı IT çözümleri sunuyoruz. Uzaktan eğitim sistemlerinden, Discord topluluk yönetimine, chatbot tasarımından online etkinlik yönetimine ve veri yönetimi ile otomasyona kadar geniş bir yelpazede hizmetlerimizle yanınızdayız. Ayrıca video düzenleme, reklam yönetimi gibi diğer desteklerimizle de işlerinizi büyütmek ve hedef kitlenize ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçin, size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin.

Uzaktan Eğitim Sistemleri

Uzaktan Eğitim

Dünyada en yaygın kullanılan uzaktan eğitim çözümü Moodle’ı kullanarak kitlenizin eğitimi için gereken sistemleri tasarlıyoruz. Size özel hazırlayacağımız eğitim platformunuz ile asenkron öğrenmeyi destekleyecek kurslarınızı oluşturabilir, sanal sınıf özelliği ile canlı dersler yapabilir, ödevler oluşturabilir, sınav ve notlandırma yapabilirsiniz.

Discord Topluluk Yönetimi

Discord Topluğu

Kitlenizin çevrimiçi bir ortamda etkileşimine güvenli bir şekilde devam etmesini sağlamak için en iyi yöntem bir Discord Sunucusuna sahip olmaktır. Nocode Campus olarak ihtiyacınıza yönelik Discord Sunucusunu kurabilir, sunucunuza sadece kitlenizin kayıt olmasını sağlayacak Discord kayıt süreçlerinizi yönetebilir, kitlenizin anlamlı etkileşimler kurmasını sağlamak için topluluk yönetimi yapabilir ve kitlenizi Discord kullanımı konusunda bilgilendirecek içeriklerle besleyebiliriz.

Online Etkinlik Yönetimi

Onlıne Etkinlik Yönetimi: Zoom, YouTube, Instagram Canlı Yayını

Webinar, Q&A Oturumları, Toplantı, Konferans, Atölye, Kitlesel Eğitimler vb. tüm canlı yayın ihtiyaçlarınız için profesyonel destek sunuyoruz. YouTube, Twitter, LinkedIn, Twitch, Instagram başta olmak üzere her türlü canlı yayın ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veri Yönetimi ve Otomasyon

Database, Veritabanı

Nocode Campus olarak işletmenizin düzenli olarak ihtiyaç duyduğu verilerin tutulduğu veritabanınızın kurulumunu yapabilir, veri toplama ve veri görselleştirme süreçlerinizi yönetebilir, koşula bağlı kişiselleştirilmiş e-posta gönderimi gibi veriye dair süreç otomasyonlarınızı yönetebiliriz.

Chatbot Tasarımı

Whatsapp ve Instagram Chatbot

WhatsApp ve Instagram üzerinden oluşturacağınız sohbet robotlarınız ile müşteri sorularını yanıtlayabilir, müşterilere dilediğiniz konuda bilgi sağlayabilir ve her türlü müşteri talebini ilgili biriminize yönlendirebilirsiniz. Nocode Campus olarak işletmenizin ihtiyacına yönelik sohbet robotu tasarlamanıza nasıl destek olduğumuz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.​

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital Teknoloji Hizmetleri

Video Düzenleme, Google Workspace Yönetimi, Google Ads Yönetimi, LinkedIn Ads Yönetimi, Instagram Ads Yönetimi konularında bizimle çalışmak için iletişime geçebilirsiniz.

Ön görüşme talep edin, size hemen dönüş yapalım

Formu görüntülemek için buraya tıklayın

Bu form aracılığıyla elde edilen kişisel verileriniz, ön görüşme talebiniz hakkında sizinle iletişim kurulması ve planlanması amacıyla işlenecektir. Detaylı bilgiyi Aydınlatma Metni sayfasında bulabilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında daha fazla bilgi için KVKK Metni‘ne başvurabilirsiniz.

S.S.S.

 

Sıkça sorulan sorular ve en çok merak edilenler

Ön görüşme nerede gerçekleşiyor?

Talebinize göre online ya da yüz yüze görüşme planlayabiliriz.

Ön görüşme talep ettiğimde ne olacak?

Ön görüşme talep ettiğinizde sizinle telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçerek yarım saatlik bir görüşme planlıyoruz.

Ön görüşmede beni neler bekliyor?

Talep formunda belirttiğiniz konular hakkında neler yapabileceğimizi ve süreç takvimini konuşabiliriz.